DomůNepřihlášený uživatel         Nákupní košík: 0,00 Kč   

Catlike Whisper Plus

Název:Přilba Catlike Whisper Plus Premium - zelená + černá
Cena:3.849,00 Kč
Výrobce:Catlike
Velikost:
Barva:
Zboží již nelze koupit
  
Špičková závodní helma používaná mnohými profesionálními teamy a jezdci
 
Whisper Plus skutečně reprezentuje vrcholnou kvalitu a špičkové technologie, na které je firma Catlike právem hrdá u všech nabízených přileb. Vozí jej světové špičky, například olympijský vítěz na silnici Samuel Sanchéz a další jezdci týmů Euskatel - Euskadi, Cervélo Test Team, Volvo Auto Hase aj. a prochází tak nejtvrdším testováním v nejextrémnějších podobách cyklistiky.
Julien Absalon v této přilbě zvítězil na olympiádě v Pekingu a na MS v MTB XC.
Nyní je nabízen již čtvrtým rokem a sezónu od sezóny je neustále vylepšován, stal se tak mistrovským dílem ve vlastní kategorii, kde hmotnost, ventilace a především bezpečnost jsou při tvorbě této přilby stejně důležité. Nová 2010 řada Premium Plus MTB s detaily doladěnými v barvě přilby.

CES (Crash Energy Splitter) technologie je klíčovým faktorem pro zajištění nejvyšších bezpečnostních standardů přilby Whisper Plus. Nikdy předtím nebyla žádná přilba designována s takovým zaměřením na bezpečnost uživatele. Vnitřní systém přilby a ventilační otvory byly specificky designovány tak, aby jakýkoliv náraz byl rozdělen na celou plochu přilby tak, aby došlo k jeho co nejefektivnějšímu pohlcení.
Whisper Plus - vlajková loď firmy Catlike

39 větracích otvorů
CES technologie
Inovovaná vnitřní část v šedé barvě

IN-MOLD technologie-Proces, při kterém je tvrdá vnější skořepina pevně spojena s vnitřní polystyrénovou pěnou v jeden nedělitelný celek, zvyšuje odolnost proti nárazům a zlepšuje rozložení energie nárazu

MPS 3D upínací systém-Catlike exkluzivní zadní upínací systém MPS (Multi Poziční Systém) umožňuje nastavení zadní části upínacího systému v různých směrech: nahoru-dolů (dle tvaru hlavy), od sebe-k sobě (dle obvodu hlavy)

Dual Flow-Exkluzívní Catlike design - velké přední vstupní vzduchové otvory jsou spojeny s velkými zadními výstupními otvory. To umožňuje konstantní odvětrání přilby tak aby bylo vyloučeno přehřátí.
 

Kontakt | Obchodní podmínky | Reklamační protokol
Doporučujeme: Hledej ceny | Top obchody | Supervht - výstupy Alpy, Tatry| ČeMBA - Česká mountainbiková asociace| Supervlasy - kosmetika pro vaše vlasy| Studio Wella - Jiří Malý| Účetní kancelář - Jitka Burešová |Krby a kamna v moderním designu |www.domenysnadno.cz